Shiten 2 tepihe super Kashmir

Shitet nga: Tepihe 25 Gsh 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 tepihe super Kashmir 3 me 2 dhe 2 me1 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim