Shiten Kauqat

Shitet nga: Gezim 01 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy Kauqa dhe një Fotele, ne gjendje perfekte, jan te rehatshme per fjetje dhe gjithashtu per qendrim ditor, gjithashtu me mbulesa dhe jastek, siq duken ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim