Shiten Maqina Rrobaqepsie

Shitet nga: Shpend Shala 19 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten maqina rrobaqepsie pothuajse te reja 2 muj te perdoruara ne gjendje te rregullt overrluk makin e drejt dhe makin e drejt dhe cikcak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim