Shiten Mobile pak te perdorura 3 + 2 +1

Shitet nga: Bekim 24 Gsh 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jane pak te perdorura dhe shume te ruajtura.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim