Shiten Mobilet per Sallon Tresh, Dysh, Njesh

Shitet nga: Xxx 26 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Kompleti tresh dysh njesh ne gjendje shum temir,te vjetra dy vite,Kompleti esht shum pak i perdorur dhe prodhim nga Fabrika simpo, Jan orgjinal,Qmimi i blerjes ka qen 1350 € ndersa tash shiten 450€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim