Shiten Mobilje

Shitet nga: Bujar 04 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
3 ules i cili shtrihet per fjetje,2 ules , 1 ules, tavoline , komode dhe lluster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim