Shiten Mobiljet për dhomë të ditës

Shitet nga: Lirim 29 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mobiljet për dhomë të ditës (sallon) , Shumë të ruajtura dhe të rehatshme
(3 , 2 , 2)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim