Shiten Moblijet

Shitet nga: fatmir 05 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mobiljet : dy tresha , nje dysh dhe dy fotele jan te mbajtura mire dhe nuk jan te demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim