Shiten Urgjent Mobilje,kuzhin .. Etj

Shitet nga: Doni 17 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten urgjent
Kuzhina komplet pa maqin t enve
Mobilje
Komod per tv
2Tepija
Komod per varse dhe sende tjera
2 Ormana
TE GJITHA KTO I KENI NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim