Shiten kauqat (2 treulësa dhe një 2 ulës)

Shitet nga: Loni 19 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat (2 treulësa dhe një 2 ulës), janë në gjendje të mirë (sic po shihen edhe në foto), dhe janë të pershtatshme per sallon (dhomë të pritjes). Për cdo informatë shtesë mund të më kontaktoni në numrin 044/219-094.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim