Shiten kauqat

Shitet nga: Demirali 21 Sht 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat 3, 2, 1. Jane ne gjendje shume te mire dhe gjinden ne Fushe Kosove.
Cmimi me tavolinen ne foto 200€, kurse pa tavoline 150€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim