Shiten kauqat

Shitet nga: Tefa 14 Pri 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat dy tresha ni dysh edhe fotelen por dyshi nuk eshte ne foto jan te perdorur vetem nje vit dhe shume te ruajtur
Numri kontaktues +37744174142
Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim