Shiten mobilet per sallon

Shitet nga: Lina 06 Mar 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet per dhome dite dy 3 dhe nje 1 vetem dy muaj te perdorura te prodhuara nga firma e njohur italiane Nino cmimi i blerjes 1390 kurse tani shiten vetem 790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim