Shiten mobilet shume pak te perdorura

Shitet nga: LiNa 03 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet vetem 2 muaj te perdorura dy 3 dhe 1.Jane te reja qmimi i blerjes 1390 euro tani shiten vetem per 790 euro.jane te prodhuara nga firma Nino Italiane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim