Shiten mobilet

Shitet nga: Rexhep 10 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura per qendrim ditore. Garnitura eshte prodhim i Simpo-s dhe perbehet prej 2 foteleve dhe 2 tre uleseve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim