Shiten mobilet

Shitet nga: Rexhep 07 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet per qendrim ditore 2-ules (2cope) dhe fotele (2cope). Mobilet jane shume te pershtatshme per qendrim ditore si dhe shtrihen per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim