Shiten mobiliet

Shitet nga: Xhavit 04 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 tresha 1 dysh dhe 1 nish për sallon jan të përdorur në gjendje shum të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim