Shiten mobiliet

Shitet nga: Qendresa 01 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet jan lekur dhe nuk jan te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim