Shiten mobiljet

Shitet nga: Edon 15 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet dy 3sha ,nje 1sh (fotele) dhe nje tabure . Jane ne gjendje shume te mire dhe te rahatshme . Dy 3shat shtrihen qe munde te perdoren edhe per gjume. Per gjdo informate tjeter kontakoni ne Nr. 049112570 ose 044566895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim