Shiten mobiljet 3,2,1

Shitet nga: laureta 23 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet 3,2,1, jan ne gjendje te rregullt, lehte mirembahen si dhe te triat shtrihen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim