Shiten mobiljet dhe kuzhina 450euro

Shitet nga: Artan 30 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kuzhina edhe mobiljet 450 euro 049757262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim