Shiten mobiljet dy tresha dhe 2 fotele

Shitet nga: Denis 27 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje te perdorura por ne gjendje te mire dy treshe dhe dy fotele te firmes se njohur BELONA nga Turkia siq po shifet ne foto te interesuarit mund te lajmrohen ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim