Shiten mobiljet e sallonit

Shitet nga: Adem 01 Krr 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniturën e sallonit janë shum pak te perdorura treshi shtrihet per fjetje,janë shum te ruajtura garnitura perfshin 1tresh 1 dysh dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim