Shiten mobiljet e shtepis si dhe paisjet tjera

Shitet nga: Musa 02 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet e shtepis si dhe paisjet tjera shtepiake.

Komplet shtepia.
Mobilje te ndryshme.
Kuzhina e kompletuar.
Kulmi i shtepis komplet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim