Shiten mobiljet me qmim te volitshem

Shitet nga: Rinon 08 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet tresh dysh fotele. Si dhe dollap I me dy shtreten dhe shtrati I dhomes se fjetjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim