Shiten mobiljet per sallon

Shitet nga: Gzime 14 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per sallon te cilat perbehan nga 3 pjese, 3sh, 2sh dhe 1sh. Jane shume te mbrojtura per shkak se shumicen e kohes ishin te mbuluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim