Shiten mobiljet tresh dysh dhe njesh per sallon

Shitet nga: Mobile 17 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te perdorura por shume ne gjendje te mire dhe jane shume te rehatshme
Kane nje tresh nje dysh dhe nje njesh. Treshi mund te shtrihet
Qmimi i lire,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim