Shiten moblijet

Shitet nga: Moblijet 12 Sht 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten keto mobilje me kualitet shume te larte dhe ne gjendje shume te mire (3+2+1)
Si dhe keto 2 komoda klasike shume te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim