Shiten mojcat

Shitet nga: Gzime 14 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 mojca qe poashtu shtrihen dhe jane shume te pershtatshme edhe per dite edhe per nate. Jane shume te mbrojtura. Cmimi per nje mojcë= 130
Cmimi per dy mojcat=250

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim