Shiten urgjentisht mobiljet e sallonit

Shitet nga: Lirije 06 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten urgjentisht mobiljet qe jane ne gjendje shum te rregullt me prodhim kualitativ dhe cmimi shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim