Shiten

Shitet nga: Imer 19 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat, 2-tresha, dhe 2-fotele ne Prishtine. Gjithashtu shitet edhe shporet i druve.
Cmimi me marreveshje.
Info: 044240800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim