Shiten

Shitet nga: Shemi 28 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet e lekures 3,2,1 si dhe tavolina prej xhami dhe komoda per tv per qmim ne nr te tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim