Shitet

Shitet nga: Artan 21 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Tavolina me Dimensione 50/60 dhe lartesia 40cm , shitet edhe tepihu per kuzhine vetem 3 muj te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim