Shitet Garnitura 3 - 2 - Fotele Dhe Tryeza

Shitet nga: Kastriot 08 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Garnitura 3- 2- 1 dhe Tryeza permban 7 karrika kontaktoni ne 044211753 dhe 044241466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim