Shitet Geja... pothuajse e re

Shitet nga: Mobilje 19 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Geja osht shume e ruajtne, shume pak e perdorur.. Dyshi shtrohet dhe eshte i RI... qmimi i arsyeshem
290cm me 195 cm...... qmimi real i Ges kushton 800... Vet e kam ble me kete qmim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim