Shitet Kauqi ( Sofa)

Shitet nga: Prishtina 14 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Kauqi ( Sofa) , i përshtatshëm per sallone të ndryshme , ka mundësin e hapjes dhe shfrytzim për shtrat gjumi.
Kontaktoni në : 049 432 449 (viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim