Shitet Kuzhina dhe Qoshi G shummm te bukura

Shitet nga: Lena 20 Jan 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesum Kuzhinen me madhesi 3.5m se bashku me shporet,enelarse per 6 persona dhe aspirator eshte shumm e bukur sikur e re e perdorur as 6 muaj Qmimi i Kuzhines me keto elemente 800€

Shesum qoshin G madhesi 2,30 me 2,60m gjeresi eshtr 80 cm. Eshte shumm i mir i rujtun pa asnje shenje ose gervishje e ka materialin qe nuk i mbesin shenjat me mundesi shtrirje e ka sungjerin e presum ka garancion 10 vitr eshte shum i pershtatshem per Banesa. Nuk mundesh me dit qe u perdor si i ri.
Qmini i qoshit G Eshte 550 € i blere 950€.

Presum vetem bleres serioz mujn me ardh me i pa dhe me u bind qe jon shummm te reja e te bukura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim