Shitet Orman nga Druri

Shitet nga: Shend 21 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Ormani nga Druri komplet i paraqitur si ne foto.
Eshte komplet dru dhe druri eshte i ruajtur.
Cmimi 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim