Shitet Qyshi me fotele

Shitet nga: Doni 10 Tet 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Qyshi ne gjendje te rregullte dhe me fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim