Shitet Vitrina dhe Kauqi

Shitet nga: besarti 09 Dhj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet vitrina dhe kauqi ne gjendje shume te mire dhe te ruajtur
Vitrina ka gjatesine 3 Metra dhe gjeresi 40 cm
Kauqi ka gjatesine 2 Metra

Cmimi i vitrines eshte 250 € ,
Kauqi ka vleren 100 €.
Nese blihen dyjat se bashku ka zbritje me marrveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim