Shitet kauqi dhe fotelja qe hapet

Shitet nga: Mobilje 07 Shk 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kauqi qe hapet dhe fotelja qe hapet ne gjendje shume te mire , cmimi 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim