Shitet kauqi ne gjendje shume te mire

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arzana Mulolli 08 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin ne gjendje shume te mire, prodhim i Bellonas. Kauqi mund te shfrytezohet per te ndenje dhe fjetur.
Dimenzionet jane:
Gjatesia 180
Gjeresia 100
Ngjyre e kaltert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim