Shitet kendorja qyshi i lekures 3 sh 2 sh 1 sh

Shitet nga: Bashkim 21 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes qyshin e lekures me qmim shume te volitshum tresh dysh nish dhe fotele gjindemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim