Shitet regalli dhe termo urgjentisht

Shitet nga: Kimete 18 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Regalli dhe termo jane ne gjendje te mire, per me shume info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim