Shitet seti i mobileve 1,2,3(2) prodhim i Simpos

Shitet nga: Ahmet Gashi 09 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet seti i mobileve 1,2,3(2) copa, prodhim i Simpos. Ky set është në gjendje të mirë dhe se mbulojat e (3) mund te heken për tu pastruar.

Qmimi është sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim