Shitet

Shitet nga: RM 27 Sht 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kervat (kauq) me tri ulese prodhim i Simpos
Shum pak i perdorur, komd per fjetje dhe per ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim