Shpall ne shitje kendin e mobiljeve.

Shitet nga: Elira 17 Gsh 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shpalli ne shitje kendin e mobiljeve, viti i blerjes 2008. Materiali: mikrofiber, Prodhues: LESNA.
Te pershtatshme per fjetje dhe te ruajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim