Shtrat 3 dhe 1

Shitet nga: fatos 27 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes 3 dh1 qe shtrihen per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim