Shtrat Dopio dhe dy ules. Garniture per dhome nd..

Shitet nga: Merita 20 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shtrati dopio eshte i ruajtur dhe pak kohe i perdorur. Nen dyshek eshte sirtar ku mund te palohen gjera te nevojshme.

Dy ulesi eshte i ruajtur dhe ka mundesi te shtrihet per fjetje.

Garnitura per dhome ndenje 3+2+1+taburet
Garnitura eshte e ruajtur. treulesi dhe dyulesi kane mundesi te shtrihen per fjetje.
Shiten me marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim