Shtreter Kreveta Kauqa Nxemse Komode per TV

Shitet nga: Halil 28 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
*Shes Urgjent 2-Shtreter me cmim te Volitshem 2-Cope X 35=Euro = 70€
*Shes urgjent Nxemsen me Plin dhe Rryme shume e rujtne 1X 20 = 20€
*Shes komode per TV 1 cope x 10 €
Te gjitha shiten shume urgjent komplet keto 100€, ku po perfshine 2 Shtreter me Mbulese, 1 Nxemse me plin dhe rryme, dhe nje Komode per TV, Ju pres Urgjent!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim